zasady naszej pracy

kompetencje

certyfikaty

PROFIL FIRMY

Jesteśmy firmą techniczno-handlową skupiająca się w swoim działaniu na dostarczaniu rozwiązań kompleksowych w zakresie technik pakowania i konfekcjonowania świeżej żywności (w szczególności mięsa, drobiu, ryb, owoców i warzyw), z funkcją przedłużonej przydatności do spożycia (pakowanie w próżni i zmodyfikowanej atmosferze M.A.P.).

Punktem wyjścia jest dla nas efekt końcowy do osiągnięcia, czyli produkt o konkretnej gramaturze i formie oraz zadanym terminie przydatności do spożycia. Mając w naszym portfolio wielu renomowanych producentów maszyn pakujących i konfekcjonujących żywność możemy tak dobrać konfigurację i parametry urządzeń, aby dokładnie odpowiadało to potrzebom i możliwościom danego zakładu.

Nie tylko projektujemy kompleksowe rozwiązania, ale również integrujemy oferowane przez nas maszyny w istniejące linie produkcyjne.
Zapewniamy oczywiście pełen pakiet usługi handlowej: nie tylko doradztwo i dobór urządzeń, ale sprzedaż z instalacją i szkoleniem, ewentualnym nadzorem produkcyjnym oraz serwis gwarancyjny i po okresie gwarancji, dostępny całą dobę.

Kompleksowa oferta systemów pakowania

Pakowanie produktów to współdziałanie maszyny i materiałów opakowaniowych. Każdy błąd w konfiguracji tych dwu czynników mści się na końcowym efekcie biznesowym. Dlatego właściwy dobór materiałów (pojemników, folii górnej), z uwzględnieniem specyfiki produktu, zakładanego okresu przydatności do spożycia oraz możliwości technicznych maszyny jest kluczowy.

Przy ogromnej ilości materiałów opakowaniowych, ich cen, niezrozumiałych często informacji dotyczących ich właściwości, niesłychanie ciężko jest producentom żywności dobrać właściwy, czyli wystarczający dla danego zastosowania profil materiałów opakowaniowych (grubość, barierowość, skład surowcowy, itp.)

Premac – nie będąc zobligowany do dystrybucji materiałów jednego producenta, ma swobodę wyboru takich materiałów, jakie dla danego użytkownika są optymalne. Działamy więc na zasadzie brokera – doboru optymalnego rozwiązania, a nie dystrybutora, nakłaniającego do zakupu „jedynych słusznych” materiałów.

Jednocześnie starannie dobieramy naszych dostawców. Współpracujemy z najlepszymi na polskim rynku i sprawdzonymi producentami zagranicznymi (z Włoch, Szwajcarii, Anglii i Izraela). Miarą ich jakości jest dla nas minimalny odsetek reklamacji oraz – co może nawet ważniejsze – szybka reakcja na wszelkie zastrzeżenia ze strony naszej i użytkowników.

Pełne wsparcie techniczne

Prawdziwą jakość pracy firmy poznaje się dopiero wtedy gdy klient od niej czegoś potrzebuje – np przyjazdu serwisu w niedzielę wieczorem, albo szybkiego załatwienia reklamacji. Wiemy, że dobry serwis to podstawa zadowolenia klienta – i dlatego to serwis jest naszym przysłowiowym „oczkiem w głowie”.

W jego ramach klient dostaje od nas pełny zakres usług serwisowych, jak:

  • instalacja, rozruch, nadzór techniczny nad produkcją w początkowym okresie użytkowania urządzenia,
  • w wielu wypadkach urządzenie zastępcze na czas usuwania awarii wymagającej sprawdzenia nietypowych części zamiennych (usługa dla klientów z umowami serwisowymi)
  • jeden numer telefonu dla wszelkich spraw technicznych, dzięki czemu klient nie musi sam rozsądzać, czy przyczyną problemów z pakowaniem jest wadliwa tacka, folia czy usterka maszyny
  • korzystne rabaty na części i usługę dla klientów z umowami serwisowymi
Przetestuj zanim zadecydujesz
W wielu przypadkach możemy udostępnić maszynę na testy w zakładzie, aby użytkownik we własnych warunkach produkcyjnych mógł sprawdzić jej parametry. Taka usługa dostępna jest również dla tych, którzy oczekują na dostawę zamówionej maszyny.
Spełnienie wszystkich wymogów jakościowych
Działamy zgodnie z zasadami Systemu Zarządzania Jakością ISO w pełnym zakresie wymaganym dla naszego typu działalności i wymagań, jakich spełnienia oczekuje od nas tak odbiorca przemysłowy jak i placówka handlowa lub gastronomiczna.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYMI SPECJALISTAMI!

MASZYNY 

tel.: 601 321 163       537 721 960       601 150 997

OPAKOWANIA

tel.: 662 787 120    531 463 489      531 980 829

SERWIS  

tel.: 531 464 264       531 463 475

     tel.: 22 742 01 40 (całodobowo)