Systemy pieczenia i gotowania dań gotowych w opakowaniu M.A.P.

dreamsteamDreamSteam® to rozwiązanie opakowaniowe łączące w sobie funkcję opakowania detalicznego z funkcją pojemnika do gotowania na parze – tak produktów świeżych (np warzyw czy filetów rybnych) jak i dań gotowych.

Zalety tego rozwiązania to:
Innowacyjność: koncept ten polega na umocowaniu w folii specjalnego wentylu, który otwiera się i wypuszcza nadmiar pary, gdy wymagać tego będzie ciśnienie wewnątrz opakowania. W tym sensie opakowanie to spełnia funkcję jakby garnka parowego.
Maksymalna wygoda dla konsumenta: wszystkie funkcje w jednym, bez przekładania do garnka czy parowaru, bez zmywania
Najwyższa ochrona aromatu i wartości odżywczych produktu dzięki krótkiemu gotowaniu w zamkniętym pojemniku
Szerokie spektrum zastosowań: od detalicznych opakowań konsumenckich po zbiorcze porcje dla hurtu czy gastronomii.
DreamSteam® jest marką chronioną firmy Delice Competence GmbH.

micvac

Technologia MicVac®, również służąca gotowaniu na parze w opakowaniu bazuje na nieco innym rozwiązaniu: zamiast wentyla użyta jest naklejka z folii, zamykająca otwór wykrojony w folii zamykającej opakowanie. Etykieta ta jest tak skonstruowana, że gdy ciśnienie wewnątrz opakowania osiąga określoną wartość, etkieta ta się uchyla, wypuszczając nadmiar pary i wraca w swoje położenie zamykając opakowanie, gdy ciśnienie wewnątrz jest odpowiednie.

MicVac® jest marką chronioną firmy MicVac AG.

Technologia MicVac® ma te same zastosowania i te same zalety związane z wygodą w przygotowaniu posiłków, co wyżej opisana technologia DreamSteam®.
W obu wypadkach jest to wyjście naprzeciw nie tylko tym oczekiwaniom konsumenta, które związane są z wygodą i szybkością przyrządzania posiłków, ale również pro-zdrowotnym tendencjom na rynku – szybkie gotowanie na parze jest dietetyczne i pozwala zachować maksimum wartości odżywczych posiłku.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYMI SPECJALISTAMI!

MASZYNY 

tel.: 601 321 163       537 721 960       601 150 997

OPAKOWANIA

tel.: 662 787 120    531 463 489      531 980 829

SERWIS  

tel.: 531 464 264       531 463 475

     tel.: 22 742 01 40 (całodobowo)